خانه » محصولات » معرفی کتاب

معرفی کتاب

معرفی کتاب

کتاب های مخصوص یوگا در آکادمی یوگا مازندران

  از طریق نوشته ها، تجربیات و فلسفه یکی از استادان بزرگ یوگا میتوانید آنچه یوگا میتواند به ارمغان آورد را کشف کنید. کتاب حاضر مجموعه ای از تمرینات زیبای یوگا را به صورت گام به گام از زبان استاد آیینگر معرفی میکند. ایشان حکمت به دست آمده از متون کهن یوگا و درس هایی که در سفر زندگی آموخته است را بیان میکند و نگرش خود نسبت به نتایج درخشان معنوی و جسمانی ناشی از انجام تمرینات یوگا را با شما به اشتراک میگذارد. یوگا برای لذت بردن، برای آرامش درونی و برای زندگی.         نویسنده ی کتاب به آموزش طراحی کلاس های یوگا در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته، تمرین های مختلف سازگار با کودکان، زنان و سالمندان و سیکل های مناسب برای سلامت روح و روان، تقویت چاکراها و سه دوشای اصلی در آیورودا می پردازد.       ورزشکارها همیشه در معرض آسیب ها و تکرار آسیب ها هستند، و آسیب ها بدن ورزشکار و در نتیجه عملکرد او را ضعیف میکنند. بنا بر این صد در صد سالم ماندن برای هر ورزشکاری اهمیت حیاتی دارد. استاد آیینگر با شناخت دقیق بدن و روح انسان تکنیک های یوگای خاصی برای ورزشکارها تنظیم ... ادامه مطلب »

معرفی کتاب های مخصوص یوگا در آکادمی یوگا مازندران

  از طریق نوشته ها، تجربیات و فلسفه یکی از استادان بزرگ یوگا میتوانید آنچه یوگا میتواند به ارمغان آورد را کشف کنید. کتاب حاضر مجموعه ای از تمرینات زیبای یوگا را به صورت گام به گام از زبان استاد آیینگر معرفی میکند. ایشان حکمت به دست آمده از متون کهن یوگا و درس هایی که در سفر زندگی آموخته است را بیان میکند و نگرش خود نسبت به نتایج درخشان معنوی و جسمانی ناشی از انجام تمرینات یوگا را با شما به اشتراک میگذارد. یوگا برای لذت بردن، برای آرامش درونی و برای زندگی.     نویسنده ی کتاب به آموزش طراحی کلاس های یوگا در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته، تمرین های مختلف سازگار با کودکان، زنان و سالمندان و سیکل های مناسب برای سلامت روح و روان، تقویت چاکراها و سه دوشای اصلی در آیورودا می پردازد.   ورزشکارها همیشه در معرض آسیب ها و تکرار آسیب ها هستند، و آسیب ها بدن ورزشکار و در نتیجه عملکرد او را ضعیف میکنند. بنا بر این صد در صد سالم ماندن برای هر ورزشکاری اهمیت حیاتی دارد. استاد آیینگر با شناخت دقیق بدن و روح انسان تکنیک های یوگای خاصی برای ورزشکارها تنظیم کرده است. کتاب یوگا ... ادامه مطلب »

معرفی کتاب حکمت و طریقت یوگا

از طریق نوشته ها، تجربیات و فلسفه یکی از استادان بزرگ یوگا میتوانید آنچه یوگا میتواند به ارمغان آورد را کشف کنید.کتاب حاضر مجموعه ای از تمرینات زیبای یوگا را به صورت گام به گام از زبان استاد آیینگر معرفی میکند. ایشان حکمت به دست آمده از متون کهن یوگا و درس هایی که در سفر زندگی آموخته است را بیان میکند و نگرش خود نسبت به نتایج درخشان معنوی و جسمانی ناشی از انجام تمرینات یوگا را با شما به اشتراک میگذارد.یوگا برای لذت بردن، برای آرامش درونی و برای زندگی. ادامه مطلب »

معرفی کتاب روش طراحی تمرین یوگا

نویسنده ی کتاب به آموزش طراحی کلاس های یوگا در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته، تمرین های مختلف سازگار با کودکان، زنان و سالمندان و سیکل های مناسب برای سلامت روح و روان، تقویت چاکراها و سه دوشای اصلی در آیورودا می پردازد. ادامه مطلب »

معرفی کتاب یوگا برای ورزش ها

ورزشکارها همیشه در معرض آسیب ها و تکرار آسیب ها هستند، و آسیب ها بدن ورزشکار و در نتیجه عملکرد او را ضعیف میکنند. بنا بر این صد در صد سالم ماندن برای هر ورزشکاری اهمیت حیاتی دارد. استاد آیینگر با شناخت دقیق بدن و روح انسان تکنیک های یوگای خاصی برای ورزشکارها تنظیم کرده است. کتاب یوگا برای ورزش ها نشان میدهد یوگا چگونه به بدن و ذهن آموزش میدهد و به ورشکارها کمک میکند چابک تر، نیرومندتر و متمرکز تر شوند. یوگا به ورزشکارها تعادل، قدرت و انعطاف پذیری باور نکردنی می دهد و به پیش گیری از آسیب ها و درمان آن ها فوق العاده کمک میکند. ادامه مطلب »

معرفی کتاب یوگا با دیوار

چرا یوگا را با دیوار تمرین میکنیم؟ دیوار به عنوان یک تکیه گاه توانایی ایمنی و دقت را در انجام تمرین های یوگا افزایش میدهد و به شما کمک میکند که عضلات و مفاصل را راحت تر در راستا و شکل صحیح خود قرار دهید و حفظ کنید دیوار علاوه بر اینکه به اجرای درست وضعیت ها کمک میکند به نوعی تمرین شما را به چالش میکشد تا زمانیکه با دیوارتان دوست نشده اید برای سنجیدن وضعیت بدن خود در تمرین ها نه تنها زمین یک تکیه گاه افقی را دارید بلکه زمانی که با دیوار تمرین میکنید یک تکیه گاه عمودی عالی نیز برای سنجش خواهید داشت ادامه مطلب »

معرفی کتاب کریا یوگا در آب

 کتاب «کریا یوگا در آب» نوشته کملا نیر(سوامی نیبرتاناندا)؛ مربی رسمی اتحادیه یوگا و عضو انجمن بین‌المللی درمانگران یوگا، به‌تازگی با ترجمه راضیه افخمی به بازار نشر عرضه شده است. با استفاده از این کتاب، یوگی‌های مجرب و نیز افراد تازه‌کار قادر به درک چگونگی انجام تمرینات داخل استخر و همچنین شیوه‌ای که قادر باشد آن را تبدیل به عملی آگاهانه یا «کریا» نماید، خواهند بود. این کتاب به علاقه‌مندان یوگا کمک می‌کند که نه تنها بدن، بلکه ذهن را نیز بهبود بخشند. ادامه مطلب »

معرفی کتاب پرتوی بر پرانایاما

کتاب پرتویی بر پرانایاما از لحاظ اداراک وجود جزئیات جامع و سبک نوشتاری اثری بدیل است.هیچ کتابخانه ی یوگایی در جهان نمی تواند بدون وجود این کتاب کامل باشد و هیچ تمرین یوگایی بدون تسلط بر هنر پرانایاما کامل تلقی نمی شود.جوهره ی دانش استاد آینگار در مورد آساناهای یوگا در اثر ماندگار او به نام پرتو بر یوگا به خوانندگان عرضه شده است . اکنون در این کتاب جدید،شاهد اوج پختگی و تهذیب نفس وی در هنر پرانایاما هستیم.در این اثر،برنامه ی تمرینی پرانایاما در دویست هفته تنظیم شده است که نیاز به پانزده الی سی دقیقه تمرین روزانه دارد. ادامه مطلب »

معرفی کتاب پرانایاما (انرژی حیاتی در یوگا)

پرانایاما به عنوان علم تنفس از مهمترین مباحث یوگا است . زندگی با شروع تنفس و تداوم آن آغاز و ادامه پیدا می کند و با قطع تنفس پایان می یابد .آهنگ تنفس انسان هماهنگ با ریتم حیات وی تنظیم و نمادی از وضعیت سلامتی جسم و ذهن او است . هر تغییری در آهنگ تنفس در شرایط جسم و روان ما تاثیر می گذارد . بنابراین تمرینات مداوم تنفسی پرانایاما با تاثیر در آهنگ و ریتم تنفس می تواند تاثیرات مهم در سلامتی تن و روان داشته باشد . انتظام ارادی فرآیند تنفس،مدیریت جریان هوا دردم ، بازدم و حبس تنفس با شیوه های متعدد در علم باستانی یوگا طی قرن ها صورت می پذیرد و در کتاب حاضر به شکل علمی و کلاسیک با تصویر و تمرین های لازم ارائه می گردد. ادامه مطلب »

معرفی کتاب آناتومی یوگا به زبان ساده

کتاب آناتومی یوگا به زبان ساده ما را قادر می‌سازد که درک عمیق‌‌تری نسبت به ساختار و مفاهیم اساسی هر حرکت و وضعیت یوگایی داشته باشیم. تصاویر رنگی با جزئیات دقیق آناتومیک این کتاب توسط متخصیصن به تصویر کشیده است تا شما بتوانید ببینیید در هر حرکتی که در بدن ایجاد می‌شود- از تنفس تا آساناهای ایستاده- از چه عضلاتی استفاده می‌شود و چه رابطه‌ای بین ستون فقرات،تنفس و وضعیت‌های مختلف بدن وجود دارد. مهم نیست که به تازگی با یوگا آشنا شده باشید یا سالهاست که تمرین‌های یوگا را انجام می‌دهید. ادامه مطلب »

معرفی کتاب دوره ۲۱ روزه برای ایجاد تحول در زندگی

تحقیقات نشان می دهد که برای جا انداختن یک عادت باید ۲۱ روز بر روی آن تمرین شود.به همین دلیل لوئیز هی تصمیم گرفت دوره کوتاه ۲۱ روزه ای، به خصوص برای کسب مهارت های جدید در زمینه عبارات تاکیدی را طراحی کند. ادامه مطلب »

به وقت مطالعه

کتاب پرانایاما (انرژی حیاتی در یوگا) کتاب یوگا برای تیپ های آیورودایی کتاب یوگا و آیورودا  کتاب تکنولوژی عشق کتاب روش طراحی کلاس یوگا جهت تهیه کتاب  های مورد نظر با شماره های زیر تماس بگیرید ۳۳۳۲۰۶۳۰ ۳۳۲۰۵۸۸۵ ارسال به سراسر کشور  ادامه مطلب »

مجله دانش یوگا شماره ۱۰۰

یوگا برای افراد درون گرا عالی است ازطریق یوگا شما روح های خویشاوند خودرا می یابید. افراد درون گرا عموما در جامعه برچسب تنها بودن می خورند. اما این لزوما صحیح نیست .افراد درون گرا هم مانندافراد برونگرا به دوستانی نیاز دارند. برای افراد درون گرا، فقط تعاملات اجتمایی اجباری مشکل است. یوگا محیط بسیار بدون استرس و فشاری راایجاد میکند تا درآن بتوانید بادیگران ارتباط برقرار کنید. منبع:مجله دانش یوگا شماره ۱۰۰       آکادمی یوگا مازندران    ادامه مطلب »

کتاب تکنولوژِی عشق

عنوان این کتاب تکنولوژی عشق است. زندگی ارمغان خداوند به انسان و چگونه زیستن هدیه شما به خداوند است. زندگی شما میتواند تفسیر جدیدی از قصه کهنه عشق باشد . هدیه ما برای شما ارائه تکنیک ها و روش هایی است که عشق را در رابطه شما با همسر و فرزندتان به ارمغان می آورد. شما میتوانید با بهره گیری از این تکنیک ها بدون مصرف دارو و بدون انگ بیماری به افراد با دیدی سیستمیک ریشه مشکلات خودرا در یابید. آکادمی یوگا مازندران ادامه مطلب »

کتاب هنر وانهادگی ( یوگانیدرا )

هنر وانهادگی ( یوگانیدرا ) نویسنده : سوامی ساتیاناندا نوشته و برگردان : جلال موسوی نسب آکادمی یوگا مازندران http://www.yogaacademy.ir/ ادامه مطلب »